Jaką biżuterię preferują panowie?

Inne

Panowie również lubią nosić biżuterię, tyle że w męskim wydaniu. Nie chodzi tutaj jednak o obwieszanie się od stóp po głowę jakimiś błyskotkami. Zachowanie umiaru jest bardzo ważne, ale nie trzeba ograniczać się wyłącznie do spinek do mankietów czy zegarka. Panowie również mogą założyć bransoletkę, naszyjnik, sygnet. Biżuteria to również świetny pomysł na prezent.

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Mężczyzna może za pomocą biżuterii wyrazić sobie, nadać stylizacji charakteru. Rynek jubilerski pełen jest biżuterii stworzonej z myślą właśnie o mężczyznach. Noszą ja nie tylko celebryci, ale zwykli Kowalscy na co dzień. Coraz więcej pań decyduje się na sprezentowanie biżuterii swoim partnerom. W przypadku bardziej formalnego stroju przydadzą się jakieś eleganckie dodatki, a przy stylizacji bardziej swobodnej casualowa biżuteria męska. W obu przypadkach można liczyć na szeroki wachlarz wyboru.

Jaką biżuterię sprezentować?

Podczas wybierania biżuterii męskiej warto mieć na uwadze to, z jakiego materiału została wykonana. Najlepiej jest postawić na taką wysokiej jakości, która posłuży przez długie lata, będzie estetyczna i stylowa. Panowie bardzo lubią biżuterię skórzaną. Podobnie jest z taką wykonaną ze stali szlachetnej. Mile widziana będzie też bransoletka z naturalnych kamieni. Kolejną kwestią jest kolor. Wśród panów prym wiedzie biżuteria w kolorze stali i czerni. Uniwersalnym wyborem jest srebrna biżuteria. Sprawdzi się taka w marynistycznym stylu. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju skórzanych plecionek, które zostały przyozdobione metalowymi elementami.

1 thought on “Jaką biżuterię preferują panowie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *