Oczyszczanie karmy

Inne

Każdy człowiek szuka szczęścia i spełnienia – chcemy odnaleźć sens życia, szczęście, radość i miłość. Często wydajemy spore sumy, licząc na to, że zaspokajając nasze materialne potrzeby uzdrowimy siebie i polepszymy warunki życia – ale to nie zawsze daje nam to, czego przez całe życie szukamy.

Portal lustro.info.pl odpowiada na te potrzeby – nie traktuje człowieka tylko jako fizyczny byt, ale również skupia się na tym, co równie ważne – jeśli nawet nie ważniejsze – duchowości i energii.
W ofercie portalu znajdziemy rytuał usuwania złych energii i aktywacji szczęścia. Takim rytuałem jest proces oczyszczania karmy.

Dzięki oczyszczaniu karmy możemy uwolnić nasze „ja” od ograniczających wpływów karmicznych – dzięki temu znów można oddychać pełną piersią i korzystać z pełni w życia. Proces przypomina odrodzenie. Proces potrafi trwać od trzydziestu do nawet sześćdziesięciu dni – zależnie od tego, jak korzystna jest karma osoby oczyszczanej. By przeprowadzić rytuał nie jest potrzebna fizyczna obecność na miejscu – wystarczy do tego samo zdjęcie osoby, która zainteresowana jest przeprowadzeniem oczyszczenia.

Osoba, która przejdzie proces oczyszczania karmy, powinna w sobie czuć jedynie przyjazną sobie karmę, która pozwoli jej ponownie wchodzić w relacje z innymi ludźmi. Te relacje jednak zmienią się – będą oparte na szacunku, a nie na wzajemnym wyniszczaniu się obu stron. Życie zmieni się na lepsze – po procesie oczyszczania karmy można odkryć w sobie nowe pokłady wigoru i energii, która napędza do działania. Dzięki temu zostajemy oczyszczeni z emocji, które są negatywne i szkodliwe – emocji nagromadzonych przez bardzo długi czas. Przypomina to pewien rodzaj detoksu – nie jest to jednak detoks ciała, ale usunięcie toksyn ducha i umysłu. Dzięki temu organizm będzie mógł wreszcie uspokoić się i wyciszyć, odzyska tak bardzo potrzebny balans.

Modnie jest teraz dbać o ciało – jednak tak wielu z nas zapomina o potrzebach ciała i ducha. Warto pamiętać też i o tej niematerialnej stronie naszej istoty i zobaczyć, co do zaoferowania ma serwis lustro.info.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *