Dekoracje metalowe do ogrodu – przegląd modnych wzorów

Dom

Są bardzo efektowne, niedrogie i łatwe w zastosowaniu – dekoracje metalowe do ogrodu to obecnie popularny sposób, aby nadać zielonej przestrzeni niebanalny wygląd. Sprawdź przygotowany przez nas przegląd najmodniejszych wzorów!

Metalowe ozdoby z rdzą

Rdza może mieć walory dekoracyjne, dlatego obecnie w sklepach ogrodniczych można znaleźć ozdoby do ogrodu, które wykorzystują rdzewiejącą stal corten, aby uzyskać niebanalny wygląd.

Rdzewiejące dekoracje metalowe do ogrodu mają stylowy design, a dzięki swojemu brązowemu odcieniowi świetnie komponują się z zielonymi przestrzeniami. Tego typu dekoracje najczęściej mają formę pików i innych przedmiotów wbijanych w ziemię. Przypominają zwierzęta, rośliny albo dekoracyjne ornamenty.

Zwierzęta metalowe

Gdy ogród ma nabrać życia, świetnie będą wyglądały w nim dekoracje z metalu w kształcie zwierząt. Tego typu ozdoby to najczęściej żurawie oraz inne duże ptaki, które umieszczane są na trawnikach, aby nadać im piękny wygląd.

Można także spotkać się z innymi typami dekoracji, na przykład rzeźbami albo płaskimi wycięciami zwierząt jak koty, żabki, kury, jeże, aby wspomnieć tylko o paru z nich, ponieważ w asortymencie producentów można znaleźć ich o wiele więcej.

Metalowe zwierzęta do ogrodu podobają się również małym dzieciom, sprawiając, że ogród wygląda bajkowo. Można także wykorzystać je do dziecięcych zabaw, na przykład do poszukiwania ich wtedy, gdy będą poukrywane w różnych zakamarkach ogrodu.

Praktyczne dekoracje ogrodowe z metalu

Trzecia kategoria to dekoracje z metalu, które nie tylko zdobią, ale także mają praktyczne zastosowanie. Zaliczają się do nich między innymi takie przedmioty jak:
– róże wiatrów
– wiatraki
– karmniki i poidełka dla ptaków
– popielniczki
– latarnie
– kwietniki
– przegrody
– łuki

Takie niebanalne dekoracje metalowe do ogrodu mogą świetnie sprawdzić się w różnych aranżacjach, a także sprawić, że ogród będzie piękny i funkcjonalny.

Jeszcze więcej pomysłów na dekoracje ogrodowe z metalu można znaleźć już teraz online. Zamówienia na ozdoby również można składać przez internet.

1 thought on “Dekoracje metalowe do ogrodu – przegląd modnych wzorów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *