Jak bezpiecznie wysłać felgi samochodowe kurierem?

Motoryzacja

Chcesz sprzedać felgi samochodowe przez internet? Sprawdź, w jaki sposób wysłać je za pośrednictwem firmy kurierskiej, aby dotarły bezpiecznie do kupującego!

Jak zapakować felgi do wysyłki?

Felgi samochodowe w trakcie transportu mogą ulec uszkodzeniu. Dotyczy to zwłaszcza felg aluminiowych, które mają również wysoką cenę. Właśnie dlatego duże znaczenie ma ich odpowiednie zabezpieczenie.

Aby wysyłka felg była bezpieczna, muszą być one odpowiednio zapakowane. Felgi można zapakować na parę sposobów, by nie były narażone na zniszczenie:
– Karton z wypełnieniem, na przykład z wytrzymałej pianki lub styropianu – taka przesyłka będzie traktowana jako standardowa, dlatego będzie ona tańsza.
– Zabezpieczenie felgi kartonem lub pianką, owinięcie folią bąbelkową i folią stretch – przesyłka będzie traktowana jako niestandardowa, co wpłynie na jej wyższy koszt, ale będzie obsługiwana indywidualnie.

Zaleca się pakowanie felg maksymalnie po dwie sztuki w paczce, a najlepiej nadanie ich pojedynczo każdą paczką osobno.

Wysyłka felg kurierem – ile kosztuje?

Cena wysyłki felg firmą kurierską jest zależna głównie od sposobu ich zapakowania, ciężaru oraz wielkości paczki. Przykładowo w przypadku większych felg, na przykład jak felgi do aut terenowych, koszty także będą wyższe ze względu na ich rozmiary oraz ciężar.

Aby sprawdzić koszty, warto skorzystać z internetowych serwisów, które pozwalają na wykonanie indywidualnej wyceny. Zwykle to koszt 15-40 zł za paczkę.

Jak zlecić wysyłkę felg kurierem?

Gdy paczki są już gotowe, jak wysłać felgi do aut elektrycznych kurierem? Można zrobić to także za pośrednictwem internetu.

Zlecenie wysyłki można złożyć bezpośrednio w firmie kurierskiej albo można zrobić to w serwisach brokerskich, które porównują ceny w różnych firmach i pozwalają na zlecenie usługi online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *