Agent nieruchomości znajdzie dla Ciebie powierzchnie magazynowe do wynajęcia.

Biznes

Profesję agenta nieruchomości najczęściej kojarzymy z transakcjami odbywającymi się na rynku nieruchomości mieszkalnych. Warto jednak wskazać, że z jego usług można skorzystać także wtedy, gdy szuka się idealnego magazynu logistycznego dla swojej firmy. Jaką pomoc może on zaoferować swoim klientom? Dlaczego warto z niej skorzystać?

Magazyny do wynajęcia – co oferują agenci?

Pomocą w wyszukiwaniu odpowiednich ofert magazynów logistycznych zajmują się biura, agencje nieruchomości komercyjnych. Z takich usług można skorzystać także w wielu firmach oferujących inne typy nieruchomości.

Agencje oferujące magazyny do wynajęcia mogą nie tylko zaprezentować swoim klientom dostępne w ofercie magazyny lub wyszukać je na zamówienie. Ponadto oferują one także dodatkowe usługi, dzięki którym przedsiębiorca może wybrać dla siebie idealną ofertę nieruchomości odpowiadającą wszystkim jego wymaganiom.

W czym pomoże agent nieruchomości komercyjnych?

Agenci wyszukujący dla swoich klientów magazyny do wynajęcia mogą zaoferować usługi w poniższym zakresie:
– Analiza potrzeb firmy – dzięki niej możliwe jest określenie, jakiego magazynu logistycznego potrzebuje przedsiębiorca.
– Analiza rynku – usługa polegająca na zgromadzeniu informacji oraz analizie rynku pod kątem usług magazynowych.
– Doradztwo dotyczące zarządzania łańcuchem dostaw – agent może wtedy przeanalizować łańcuch logistyczny firmy i zaproponować rozwiązania, które pozwalają na zoptymalizowanie czasów i kosztów dostaw.
– Doradztwo strategiczne – związane z przyszłościowym rozwojem firmy, pozwalające na dobór rozwiązań, które mogą być kluczowe wraz z jej powiększaniem się, pozyskiwaniem nowych klientów.
– Doradztwo finansowe – agent może pomoc w wybraniu najkorzystniejszej opcji finansowania usług magazynowych.

Jak wynająć magazyny logistyczne razem z agentem nieruchomości?

Aktualnie magazyny na wynajem można znaleźć również za pośrednictwem internetu – także na stronach należących do agencji nieruchomości. Nie trzeba jednak wertować ofert we własnym zakresie, ponieważ agencja może sama zaprezentować swojemu klientowi najkorzystniejsze powierzchnie magazynowe odpowiadające jego wymaganiom.

Gdy zatem interesują Cię magazyny logistyczne, lecz nie wiesz, na co się zdecydować, pomyśl o fachowym doradztwie w agencji nieruchomości komercyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *