5 łatwych ulepszeń kuchni, które możesz wykonać samodzielnie

Dom

Jeśli Twoja kuchnia wydaje się przestarzała i wymaga remontu, zacznij od prostych, niedrogich projektów, aby zmienić wygląd. Oto, co zrobić, jeśli masz cały weekend lub tylko kilka minut. Oto kilka porad od architekta.

Jeśli masz chwilę: rozwiń dywanik

Dodaj osobowości i ukryj starą podłogę za pomocą kolorowego dywanu kuchennego. Wybierz opcje płaskiego splotu wzorzystego, aby uzyskać trwałość, a jeśli chodzi o rozmiar, wszystko, od prowadnicy przy zlewie po małą matę przed piecem, może znacznie poprawić styl przestrzeni.

Jeśli masz godzinę: zaktualizuj sprzęt szafki

Aby uzyskać efektowną aktualizację, którą można zobaczyć w całym pokoju, zamień gałki szafek kuchennych i pociągnij za coś, co bardziej pasuje do Twojego stylu. Wybierz antyczny mosiądz lub ciemny brąz, aby uzyskać tradycyjny wygląd. I wybierz kształty z czystymi liniami i matowe wykończenia, aby dodać współczesnego akcentu.

Jeśli masz popołudnie: Zmień kran

Jako główne urządzenie na blacie, nowy kran może zmienić cały wygląd twojego obszaru zlewu. Wybierz taką, która ma taką samą liczbę otworów montażowych, jak istniejąca bateria, a następnie wybierz wykończenie i styl pasujące do Twojego sprzętu. Aby uzyskać dodatkowy efekt, poszukaj opcji z wyższymi wylewkami i bardziej wyrazistymi uchwytami.

Jeśli masz dzień: zamień oświetlenie

Efekt tego ulepszenia jest dwojaki: spodoba ci się styl i wykończenie nowego oświetlenia oraz uzyskasz lepszy blask w swojej przestrzeni do gotowania. Dodaj większe elementy wyposażenia, aby podkreślić wyspy kuchenne i kąciki śniadaniowe, a także użyj kinkietów, aby rzucić światło na zlewozmywaki i mniejsze obszary przygotowania.

Jeśli masz weekend: dodaj nowy wgląd

Aby odświeżyć kolor i teksturę, wykorzystaj łatwy pomysł nad blatem. Wybierz małe płytki ceramiczne lub opcje w stylu metra, które uzupełniają kolory blatu i szafek. Aby uzyskać jeszcze prostsze podejście, płytka odklejana to kolejny świetny sposób na uzyskanie odpowiedniego wyglądu.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *