Nowoczesna łazienka – oaza dla ciała

Dom

Urządzanie idealnej łazienki zabiera nam coraz więcej czasu, wielość opcji jakie mamy do wyboru sprawia, że niejednokrotnie stajemy przed ciężkim wyborem. Nowoczesne łazienki, łączące w sobie funkcjonalność i praktyczność, z pewnością nie wieją nudą. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze łazienki potrafi nadać charakteru całemu mieszkaniu.
Jak zaskoczyć?

Awangardowe podejście do aranżacji

Co powiesz na wannę na środku pomieszczenia, a w jej obudowie półki na książki? Szaleństwo? Ale czemu by nie spróbować. A może ogromne lustro, zajmujące całą powierzchnie ściany, byś mogła poczuć się jak baletnica? Podwieszana miska wc też potrafi zmienić wiele, choć nie jest ona jeszcze nazbyt popularna w Polsce, właśnie dlatego możesz wykorzystać ten pomysł i to zmienić. Pozwól swojej kreatywności na działanie, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. Przyjemna kąpiel w rozproszonych strugach wody, któż by tego nie chciał? Awangardowe podejście do aranżacji nowoczesnej łazienki to przełom w dzisiejszym wystroju wnętrz. Spędzamy tam coraz więcej czasu, jako że czasem staje się ona jedynym miejscem, gdzie możemy mieć chwilę tylko dla siebie. Łazienka powinna być oazą spokoju, miejscem gdzie w ciągu całego dnia pełnego wrażeń znajdujemy moment wytchnienia.

Coś więcej niż łazienka

Może zamiast wszechogarniającego chłodu płytek, postawimy na drewnianą i przytulną podłogę? Zadbamy o odpowiednie nagłośnienie i przekształcimy nudne pomieszczenie w miejsce prawdziwej swobody. To waśnie tutaj dbamy o swoje ciało, ale nie pozwólmy by nasz umysł pozostał zapomniany, sprawmy by i jemu było tam przyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *