Dlaczego Hotel Maison Boutique to najlepszy hotel w Kuala Lumpur?

Turystyka

Kuala Lumpur – stolica Malezji i jednocześnie największe miasto tego kraju pełnego kontrastów. Jeśli planujesz wybrać się do Kuala Lumpur, koniecznie zatrzymaj się w butikowym hotelu Maison Boutique, w samym sercu tego wiecznie tętniącego życiem miasta. Meldując się w tym hotelu możesz poczuć się dosłownie jak w bajce lub w innej galaktyce. Możesz też spędzić noc z twarzą Marylin Monroe lub w Volkswagenie Garbusie.

Hotel Maison Boutique – dlaczego to najlepsze miejsce na nocleg w stolicy Malezji?

Hotel Maison Boutique to jeden z najwyższej klasy, czterogwiazdkowych hoteli i zdecydowanie najlepszy hotel butikowy zlokalizowany w stolicy Malezji. Uwagę odwiedzających przykuwa już sama elewacja – ceglasto czerwona z wyciętymi wzorami. Dzięki swojej niepowtarzalności, ciężko jest pomylić budynek hotelu z innym.

Wchodząc do środka…

Po wejściu do hotelu gości wita bardzo przestronny hall i recepcja, w której za biurkiem siedzi pracownik posługujący się językiem angielskim. W hotelu znajduje się również restauracja urządzona w stylu butikowym. Szef kuchni serwuje zarówno dania kuchni lokalnej, jak i zachodniej.

Pokoje

Na gości przybywających do Maison Botique czekają w pokojach liczne atrakcje oraz niezapomniane wrażenia. Dzięki temu, że każdy pokój jest inny i nawiązuje wystrojem do innego stylu, każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie. W każdym pokoju znajdują się bardzo wygodne łóżka, więc śpiąc tam można można poczuć się jak w chmurach. W hotelu dostępne są pokoje z wanną lub prysznicem. Każdy pokój posiada klimatyzację oraz szerokie, podwójne łóżko.

Lokalizacja

Hotel położony jest w centrum miasta. Dzięki temu położeniu, główne atrakcje stolicy Malezji są na wyciągnięcie ręki. Można stąd szybko dostać się do słynnego oceanarium w Kuala Lumpur Convencion Centre, wysokich na ponad 450 metrów drapaczy chmur Petronas Tower czy jednego z największych centrów handlowych – Bukit Bintang. Z hotelu można też szybko dostać się na tradycyjny, malezyjski targ, na którym można kupić oryginalne i niepowtarzalne pamiątki. Będąc w Kuala Lumpur, warto się tu zatrzymać.

1 thought on “Dlaczego Hotel Maison Boutique to najlepszy hotel w Kuala Lumpur?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *