Program magazynowy LoMag – czy instalacja jest trudna?

Biznes

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wdrożenie oprogramowania magazynowego. Jest to najprostszy sposób na to, aby zwiększyć efektywność podejmowanych działań biznesowych. Zarządzanie obiektami magazynowymi nie musi być trudne, jeśli tylko będziemy mieć do dyspozycji sprawdzone narzędzia. Program magazynowy LoMag gwarantuje nam wysoką funkcjonalność, dzięki czemu możemy perfekcyjnie dopasować go do specyfikacji naszej działalności. Jest on przystosowany do potrzeb firm o każdym rozmiarze, co zwiększa zakres jego zastosowań.

Proces instalacji przebiega błyskawicznie. Osoby, które nie mają dostatecznej wiedzy powinny postawić na tradycyjna instalację. W takim przypadku lepiej nie rezygnować z żadnych komponentów, gdyż mogą one przydać nam się w przyszłości. Można śmiało powiedzieć, że instalacja LoMag nie różni się niczym od instalacji każdego innego programu. Należy dodać, że opisywane oprogramowanie może zostać zainstalowane na dowolnej ilości komputerów. Oczywiście potrzebujemy wyłącznie jednego kodu dostępu, a więc nie musimy kilkakrotnie wykupywać tej samej licencji.

Bardzo ważne jest to, aby poprawnie skonfigurować program, gdyż to właśnie od tego zależy komfort jego użytkowania. W przypadku, gdy instalujemy LoMag na kilku urządzeniach musimy wskazać komputer, który będzie pełnił rolę serwera głównego. Reszta urządzeń zostanie do niego podpięta, dzięki czemu stworzymy profesjonalną sieć do zarządzania obiektami magazynowymi. Poradzą sobie z tym nawet osoby bez specjalistycznych umiejętności informatycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *