Oprogramowanie LoMag: jak przeprowadzić proces kompletacji?

Przemysł

W dzisiejszych czasach niemal każde przedsiębiorstwo dysponujące obiektami magazynowymi decyduje się na wdrożenie specjalistycznego oprogramowania. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje wysoki poziom komfortu oraz niezawodności. Dobry system magazynowy znacząco przyspieszy realizację codziennych obowiązków. Jego obsługa powinna być intuicyjna, tak aby poradziły sobie z nią nawet osoby, które nie posiadają zbyt dużego doświadczenia. Doskonałą propozycją jest program magazynowy LoMag. Dzięki niemu możemy nie tylko usprawnić zarządzanie, ale również utworzyć pełną dokumentację.

Proces kompletacji

Z procesem kompletacji mamy do czynienia zazwyczaj w zakładach produkcyjnych. Z kilku konkretnych surowców możemy utworzyć gotowy produkt, który zostanie sprzedany. Oczywiście wymaga to wygenerowania dokumentu kompletacji. Nie zapominajmy o tym, że musimy ewidencjonować każdy ruch magazynowy. Wydaje się być to uciążliwe, jednak posiadając zaawansowane oprogramowanie wszystko będzie odbywać się sprawnie.

Warto wspomnieć, że dokument kompletacji może stanowić wsparcie dla osób odpowiadających za konkretny proces produkcyjny.

Nowy dokument kompletacji

W oprogramowaniu LoMag możemy wygenerować nowy dokument kompletacji w ciągu kilku minut. Jest to niezwykle proste zadanie, z którym każdy sobie poradzi. Uruchamiamy wspomniane oprogramowanie, a następnie wybieramy właściwy magazyn.

Następnie klikamy w „Dokumenty” – „Kompletacje”. Na ekranie pojawi nam się nowy formularz. Podstawą jest to, aby wybrać towary, które biorą udział w procesie kompletacji. Możemy wybrać je z listy lub wprowadzić ręcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *