Dobre blogi kosmetyczne

Uroda

W chwili wolnego czasu przyjemnie jest zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy albo herbaty i przyjemnej lekturze. Współczesne kobiety interesują się modą, urodą, zdrowiem i pięknem, dlatego chętnie sięgają po bloki z tej dziedziny. Do niedawna ogromnym zainteresowaniem cieszyły się blogi modowe, teraz przyszła kolej na blogi kosmetyczne.

W rankingu dobrych blogów kosmetycznych często wymieniane są zwłaszcza trzy:

1. Cocosanka.pl – Blog kosmetyczny

Jest to stosunkowo nowy, prężnie rozwijający się blog o szerokiej i różnorodnej tematyce. Choć autorka głównie skupia się na kosmetykach to znajdziemy tutaj również ciekawe artykuły, dotyczące urody i pielęgnacji. Blogerka umieszcza też recenzje sprawdzonych przez siebie kosmetyków, dzięki czemu dowiemy się czy dany produkt jest wart zainteresowania, a umieszczona porównywarka cen podpowie nam, gdzie kupić taniej produkt, który nas interesuje.

2. Alina Rose

Jest to kolejny, warty zainteresowania blog, o nowinkach kosmetycznych. Na stronie znajdzie zakładki z podziałem na: pielęgnację, makijaż i włosy, co ma ułatwić wyszukiwanie artykułów z dziedziny, która nas w danym momencie najbardziej interesuje.
Są też zakładki: „Najczęściej czytane” – podpowiedź dla tych, którzy wchodzą na bloga po raz pierwszy oraz „ Ulubieńcy” – zestawienia najlepszych, zdaniem blogerki, kosmetyków.

3. Anwen

Jest to nieco innych blog od poprzednich, ponieważ koncentruje się głównie na pielęgnacji i fachowym poradnictwie dotyczącym włosów. Z tej strony dowiemy się co jest dobre dla naszych włosów, jakich używać szamponów, odżywek oraz innych produktów do pielęgnacji włosów.

Autorka nie ogranicza się jedynie do kosmetyków, ale chętnie sięga również po inną tematykę, która może zainteresować jej czytelniczki, np. macierzyństwo, zdrowie, podróże, odżywianie, a także z zakresu szeroko pojętego stylu życia.

Wszystkie trzy blogi kosmetyczne są cennym i pasjonującym źródłem informacji. Warto je odwiedzać, by być na bieżąco z kosmetycznymi nowinkami i ciekawostkami z zakresu pielęgnacji i urody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *