aliexpres

Czy zakupy na aliexpres są bezpieczne?

Zakupy

Aliexpres to obecnie prawie największy sklep internetowy na świecie, dziennie tylko z samej aplikacji mobilnej korzysta ponad trzy i pół miliona użytkowników. Globalne wyprzedza go jedynie Amazon, natomiast w Polsce ustępuje miejsca rodzimym portalom takim jak allegro, ceneo czy olx.

Chiński sklep online jest już w pierwszej piątce najpopularniejszych portali, na których Polacy chętnie robią zakupy, a jego popularność znacznie wzrosła w ostatnich latach i szybko goni lidera rankingu jakim jest allegro. Na aliexpres alitopbrands.pl zakupy miesięczne robi dziesiątki milionów klientów, którzy mogą “przebierać” wśród ponad stu milionów różnych produktów. Aby obsłużyć tylu klientów konieczne jest idealne funkcjonowanie specjalnie przeznaczonej infrastruktury oraz przeszkolonego personelu, który jest w stanie zaksięgować dzienne dziesiątki milionów dolarów. I tu rodzi się pytanie czy zakupy na aliexpres aitopbrands.pl są bezpieczne.

Bezpieczeństwo płatności na aliexpres alitopbrands.pl

Czy jeśli zapłacę w Chinach przez internet za produkty moją kartą płatniczą to nikt nie przechwyci moich danych lub pieniędzy? Oczywiście, że nie, ponieważ płatności są realizowane na aliexpres za pośrednictwem znanych i bezpiecznych metod płatności. I tak oto na chińskim sklepie alitopbrands możemy dokonać płatności za pośrednictwem kart płatniczych Visa oraz Mastercard. Jak wiadomo ten rodzaj kart płatniczych jest bezpieczny gdyż dane są szyfrowane, a każdą transakcję trzeba potwierdzić sms’em. Polski konsument może również zrealizować płatność na aliexpresie za pośrednictwem polskiej bramki Przelewy24.pl, która obsługuje najpopularniejsze polskie banki oraz jest jak najbardziej bezpieczna.

Zapłaciłem za produkt na aliexpres i co dalej?

Aliexpres realizuje zapłatę za zakupione przez nas produkty w takiej formie, że sprzedawca otrzymuje pieniądze dopiero w momencie kiedy ty potwierdzisz otrzymanie zakupionego przedmiotu z alitopbrands. Zatem sprzedawca na sto procent musi wysłać produkt jeśli chce otrzymać za niego zapłatę. Także zarówno płatności jak i same zakupy są bezpieczne na aliexpresie. Jeżeli nie jesteśmy usatysfakcjonowani z zakupionego produktu, gdyż różni się od tego na aukcji to możemy żądać odszkodowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *